Nazirlərin yanvar ayı üçün qəbul günləri - CƏDVƏL

  29 Dekabr 2019    Oxunub : 3036
Nazirlərin yanvar ayı üçün qəbul günləri - CƏDVƏL
Azərbaycanın mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının rəhbərlərinin 2020-ci ilin yanvar ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Azvision.az cədvəli təqdim edir:
Ramil Yusifov
Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini 08 Sumqayıt, Abşeron

Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri 10Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı

Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini 10Balakən, Zaqatala

Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini 15Salyan, Şirvan, Neftçala, Biləsuvar, Cəlilabad

Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri 15İmişli, Biləsuvar

Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 15 Yevlax

Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 15Zərdab

Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi 16Sabirabad, Saatlı

Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini 16 Şirvan,
Hacıqabul, Kürdəmir

Siyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 16 Sumqayıt

Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri 17Salyan

Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri 17Kürdəmir

Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini 17Ağsu

Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini 17Ucar

Toğrul Musayev
Ədliyyə nazirinin müavini 17Kürdəmir, Ucar, Zərdab, Hacıqabul

Eldar Nuriyev
Ədliyyə nazirinin müavini 17Masallı, Lənkəran, Lerik, Yardımlı

Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini 17Neftçala, Salyan

Ceyhun Həsənov

Ədliyyə nazirinin müavini 18İmişli, Beyləqan, Füzuli, Saatlı, Sabirabad

Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 21Abşeron, Xızı

Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 21Siyəzən

Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri 23Salyan, Şirvan, Hacıqabul

Səyyad Salahlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini 23Neftçala

Vüqar Əhmədov
Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən 23Siyəzən, Xızı

Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri 24Oğuz

Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini 24Tovuz, Gədəbəy

Pərviz Şahbazov
Energetika naziri 24Siyəzən

Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini 24Qobustan

Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini 24Cəlilabad

Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri 24Salyan

Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 24Cəlilabad

Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 24Biləsuvar, Cəbrayıl

Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri 24Cəlilabad, Masallı, Yardımlı

İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini 24Astara

İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini 24Lənkəran, Lerik

İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri 24Saatlı, Sabirabad

İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 24Neftçala, Salyan

Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 24Hacıqabul, Şirvan

Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri 24 Sumqayıt, Xızı

Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini 24Abşeron

Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri 24Ucar, Göyçay

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini 24Ağdaş

Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini 24Zərdab

Azər Cəfərov
Ədliyyə nazirinin müavini 24Şamaxı, Qobustan, İsmayıllı, Ağsu, Göyçay

Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini 24Biləsuvar, Neftçala

Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 24Sabirabad

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 24Saatlı

Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 24 Şirvan, Hacıqabul

Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini 24Kürdəmir

Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru 24Xaçmaz

Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 24Siyəzən

Cahid Hüseynov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 24Xızı

Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 27 Naftalan, Mingəçevir, Yevlax, Goranboy, Xocalı

Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri 28Ağcabədi, Laçın

Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini 29Tərtər

Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini 30Ağdam

Zakir Qaralov
Baş prokuror 31Qobustan, Xızı

Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri 31Siyəzən

Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri 31Cəlilabad, Biləsuvar

Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 31Salyan

Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 31Neftçala

Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri 31Yevlax

Orucəli Hacıyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini 31Ağdaş

Ragim Lətifov
Fövqəladə hallar nazirinin müavini 31 Mingəçevir

Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri 31 Sumqayıt, Qubadlı, Şuşa

Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini 31Xızı

Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini 31Abşeron, Zəngilan

Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri 31 Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad

İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini 31Saatlı

Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini 31Biləsuvar

Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri 31Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Sabirabad

Xatırladaq ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanının səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Azvision.az

Teqlər: Nazirlər-Kabineti